O mnie

O Mnie

Dagmara Joanna Biedroń jest absolwentką Stacjonarnych Studiów Prawa Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
W 2008 r. ww. rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Podczas aplikowania praktykowała w znamienitych kancelariach z Wrocławia, które specjalizowały się w różnych dziedzinach prawa. Ponadto współpracowała z adwokatami i radcami prawnymi z terenu całego kraju, w szczególności z Warszawy, Legnicy i Katowic. Podczas trwania aplikacji adwokackiej i przez okres 8 miesięcy od jej ukończenia Adwokat zajmowała się obsługą prawną jednej z polskich gmin, poznając mechanizmy funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego.
Przygotowanie merytoryczne i zdobyte doświadczenie zawodowe pozwoliło ww. na zdanie z wyróżnieniem egzaminu adwokackiego i rozpoczęcie prowadzenia kancelarii indywidualnej. Adwokat Dagmara Joanna Biedroń jest czynnym adwokatem wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu pod nr 1224.
Adwokat Dagmara Biedroń specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa rodzinnego oraz spadkowego, posiada duże doświadczenie w obsłudze międzynarodowych podmiotów gospodarczych. W czasie wolnym pasjonuje się prawem nowych technologii oraz czynnie uczestniczy we wdrażaniu statup-ów.