Dagmara Biedroń

Dagmara Biedroń

Właścicielka

O mnie

Dagmara Joanna Biedroń jest absolwentką Stacjonarnych Studiów Prawa Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2008 r. ww. rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Podczas aplikowania praktykowała w znamienitych kancelariach z Wrocławia, które specjalizowały się w różnych dziedzinach prawa. Ponadto współpracowała z adwokatami i radcami prawnymi z terenu całego kraju, w szczególności z Warszawy, Legnicy i Katowic. Podczas trwania aplikacji adwokackiej i przez okres 8 miesięcy od jej ukończenia Adwokat zajmowała się obsługą prawną jednej z polskich gmin, poznając mechanizmy funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego.

Przygotowanie merytoryczne i zdobyte doświadczenie zawodowe pozwoliło ww. na zdanie z wyróżnieniem egzaminu adwokackiego i rozpoczęcie prowadzenia kancelarii indywidualnej. 

Adwokat Dagmara Joanna Biedroń jest czynnym adwokatem wpisanym na listę prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu pod nr 1224.

Oprócz pracy adwokata od wielu lat obsługuje Głogowski Szpital Powiatowy i jestem wykładowcą w PWSZ w Głogowie na kierunku pielęgniarstwo. Przedmiot: prawo medyczne

 

Chronologia

2017 - Obecnie
Obsługa Głogowskiego Szpitala Powiatowego
2017 - Obecnie
Wykładowca Prawa Medycznego PWSZ w Głogowie
2010-Obecnie
Właścicielka oraz adwokat Kancelarii Adwokackiej Dagmara Biedroń
2004-2008
Stacjonarne Studia Prawa Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego

Umiejętności

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: +48 600 888 848
Email: dagmara@dbadwokat.pl